Kutlamaların Yeni Tadı

BROWNIE’Lİ ÇİKOLATALI DONDURMALI PASTA

Evlere dondurma keyfini taşıyan Carte d’Or, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek 2010 yılında piyasaya çıkardığı Carte d’Or Dondurmalı Pasta serisine yepyeni bir tat ekliyor.

Kutlamaların ve misafirliklerin bir numaralı lezzeti haline gelecek Carte d’Or Brownie’li Çikolatalı Dondurmalı Pasta, gerçek brownie keki üzerindeki iki katman bitter çikolatalı ve enfes kaymaklı dondurması ile bir brownie’den çok daha fazlasını sunuyor. En üstüne döşenmiş benzersiz çikolata sosu ve parçacıkları ise dondurma severlere, daha önce hiç tatmadıkları eşsiz bir deneyim vaat ediyor.

Dondurmayı brownie’ye, brownie’yi ise dondurmaya tercih edemeyenlerin yeni favorisi Carte d’Or Brownie’li Çikolatalı Dondurmalı Pasta, aileniz ve arkadaşlarınızla yapacağınız kutlamaların baş tacı olacak. Çocuğunuzun doğum gününü, öğleden sonra arkadaşlarınızla yapacağınız sohbeti, aile dostlarınıza vereceğiniz akşam yemeğini, çat kapı gelen komşunuzun misafirliğini, Carte d’Or Brownie’li Çikolatalı Dondurmalı Pasta ile bir kutlamaya çevirebilirsiniz.

Carte d’Or Dondurmalı Pasta serisindeki diğer ürünler ise; fındıklı pasta kekinin üzerine döşenmiş Antep fıstıklı ve çikolatalı dondurmasıyla Antep Fıstıklı Çikolatalı Dondurmalı Pasta, karamelli-kaymaklı dondurmanın arasındaki pötibör bisküvisiyle Karamelli Kaymaklı Dondurmalı Pasta ve iki kat kaymaklı dondurmanın arasındaki bisküvi üzerine yerleştirilmiş frambuazlı dondurmasıyla Frambuazlı-Kaymaklı Dondurmalı Pasta...