HAZ PEŞİNDEYSEN

MAGNUM TEMPTATION

Enfes dondurmasının içine eklenen büyük çikolata ,brownie ve badem parçaları, özel yuvarlak ve üç boyutlu hatları, özel tasarım kutusuyla Magnum Temptation yıla damgasını vuruyor.
Magnum Temptation, haz peşindekileri yeni bir serüvene davet ediyor.

Magnum tutkunlarını sıra dışı lezzetlerle şaşırtmayı başaran Magnum, yeni ürünü Temptation ile haz dolu ilklere imzasını atmaya devam ediyor. Magnum Temptation, sadece Magnum’a özel bir teknoloji sayesinde oluşturulan üç boyutlu kıvrımlı kalıbı ve dondurmanın içine eklenen çok daha büyük parçaları ile Magnum tutkunlarını büyülüyor. Magnum Temptation, özel tasarım kutusu ile de bir ilki temsil ediyor. Mücevher kutusunu andıran özel tasarım kutusu ile hazda sınır tanımadığını gözler önüne seriyor.

Magnum Temptation iki farklı çeşidiyle haz peşindekilere sıra dışı bir lezzet deneyimi yaşatıyor. Magnum Temptation Badem & Karamel, vanilyalı dondurmasının içindeki Belçika çikolatası ile kaplanmış büyük Kaliforniya badem parçacıkları, yumuşacık karamel sosu ve Magnum çikolatasıyla Magnum tutkunlarına unutulmaz bir deneyim vaat ediyor. Magnum Temptation Brownie & Çikolata ise, çikolatalı dondurmanın içindeki yoğun çikolata sosu, beyaz Belçika çikolatası kıtırları ve büyük Brownie parçacıkları ile haz peşindekilere aradıkları haz dolu dakikaları yaşatıyor.